Foto

20170705_095638462_iOS.jpg

Sportovní odpoledne

V sobotu 7.září se ve Strýčkovech uskutečnilo sportovní odpoledne pořádané společně OV Strýčkovy a Nesvačily.Ačkoli od rána to nevypadalo s počasím úplně nejlépe, nakonec nám počasí dovolilo tuto akci uspořádat.Sešli jsme se po 14.hodině v hojném počtu složeném z obyvatel Strýčkov a Nesvačil, ale i přespolních, abychom po počáteční domluvě rozhodli, že naším prvním sportovním kláním bude volejbal.

 

Rozdělili jsme se do dvou družstev ( počet účastníků nám dovolil hojné střídání na každé straně) a provedli první oficiální rozehrání na našem

novém(staronovém) hřišti.

Po skončení utkání, kde ani nešlo o výsledek, jsme přistoupili k další fázi sportovního odpoledne, a zvolili jsme vybíjenou, abychom zapojili i děti. Přítomné nesportující (nebylo jich málo) ale i všechny přítomné zcela jistě pobavila několikaminutová diskuze "jak se to vlastně hraje" a po mnoho různých výkladech jsem nakonec našli variantu na které se všichni shodli.Vybíjená se nakonec ukázala jako velmi dobrá volba , důkazem bylo že se všichni bavili a zapomněli registrovat že sem tam i nějaká ta dešťová kapka spadla...

Poté přišel dlouho avizovaný zlatý hřeb odpoledne. Přinesli jsme si fotbalové branky a naše hřiště se proměnilo ve fotbalový plácek.Strhující tempo nakonec vedlo k tomu že, ač dost unavení, zapomněli jsme že je již dávno po 17.hodině, tj. době kdy oficiálně začínala doprovodná akce, otvírací párty našeho altánku u kulturního domu, spojená s grilováním.

Tak jsme se přesunuli ke kulturnímu domu, kde již ostatní kteří se dění na hřišti neúčastnili, měli možnost za popíjení a pojídání připravených dobrot sledovat co se to vlastně chystá na grilu.Na všechny čekala, v tuto dobu již silně vonící grilovaná vepřová kýta.Přítomní si mohli zazpívat(nebo jen poslouchat) nějaké ty písně doprovázené hrou na kytaru. Jídla a pití bylo dost, stejně tak jako všech zúčastněných.

 

Celé odpoledne si myslíme že se velmi vydařilo, ač zpočátku předpověď počasí nebyla příznivá.Ohlasy přítomných byly také kladné a tak už nyní se těšíme na další akci.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Městu Rožmitál pod Třemšínem za významnou podporu.

Nemáte dostatečná práva pro vkládání komentářů!

Dobré odpoledne, dnes je neděle 28.11.2021 14:49

Dnes má svátek René, zítra Zina

Uživatel

Přihlaste se prosím